اعطای نمایندگی گروه صنعتی اروم ماشین صنعت پیمان گستر
ارومیه، شهرک صنعتی کریم آباد
Since 2012

فروش آغاز یک تعهد است

ما شرکتی پیشرو در زمینه ساخت دستگاه مختلف جهت خردایش انواع کانی ها و کوره های دوار هستیم و راه حل های متناسب با نیازهای هر کارفرما را ارائه می دهیم. شرکت ما با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و ساخت انواع دستگاه های خردایش و کوره های دوار و با اتکا بر تجربه 15 ساله مدیران خود و شناخت نیاز صنعت کشور ایجاد شده است.

Stack
Stack

اروم ماشین صنعت پیمان گستر شرکت دانش بنیان و عضو پارک علم و فن آوری

شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر با همت و کوشش و تلاش فراوان و با اتکا بر دانش فنی و تخصصی کارکنان زحمت کش توانست مالک دارایی های فکری خود شود و به سازمان پارک علم و فن آوران راه  یابد  و موفقیت بزرگی کسب نماید و همچنین  به منظور افزایش علم و ثروت ، توسعه اقتصادی بر پایه دانش و تحقق اهداف علمی و اقتصادی در راستای گسترش اختراع و نوآوری و در نهایت تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه ( شامل طراحی و تولید ماشین آلات در جهت خدمت به صنعت کشور عزیزمان  ) در حوزه فناوری های برتر و با ایجاد ارزش افزوده فراوان توانستیم بخشی از محصولات شرکتمان از جمله دستگاه پلت پرس مشابه آماندوس کال آلمان ، روتاری کیلن فرآوری تیتانیم با ظرفیت پانصد کیلوگرم درساعت برای اولین بار در سطح کشور   ، تبدیل به دانش بنیان کرده و در زمره شرکت های دانش بنیان و دانش محور شویم و بزودی زیر سایه الطاف الهی تمامی محصولاتمان را به سمت دانش بنیان بودن سوق خواهیم داد.

شرکت دانش بنیان اروم ماشین صنعت پیمان گستر
پارک علم و فناوری اروم ماشین صنعت پیمان گستر
اروم ماشین صنعت پیمان گستر

مشاوره، طراحی و ساخت دستگاه های خردایش و کوره های دوار از صفر تا صد

طراحی، ساخت، نصب و اورهال انواع کوره دوار و روتاری درایر طراحی و ساخت تمامی تجهیزات لازم برای خط خردایش طراحی و ساخت ماشین آلات گازهای CO2 N2 O2 انجام خدمات ریخته گری و تامین تجهیزات صنایع گچ و آهک، سیمان، روتاری درایر و گازهای صنعتی طبی و خوراکی

+0

اجرا خط تولید

+0

پروژه های در حال انجام

+0

نیروی متخصص

+0

پروژه های به اتمام رسیده
مشاوره، طراحی و ساخت دستگاه های خردایش و کوره های دوار از صفر تا صد

شرکت ما با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و ساخت انواع دستگاه های خردایش و کوره های دوار و با اتکا بر تجربه 15 ساله مدیران خود و شناخت نیاز صنعت کشور ایجاد شده است.

Image

خدمات ما

مشاوره، طراحی و ساخت دستگاه های خردایش و کوره های دوار از صفر تا صد

طراحی، ساخت، نصب و اورهال انواع کوره دوار و روتاری درایر

طراحی و ساخت تمامی تجهیزات لازم برای خط خردایش

طراحی و ساخت ماشین آلات گازهای CO2 N2 O2

انجام خدمات ریخته گری و تامین تجهیزات صنایع گچ و آهک، سیمان، روتاری درایر و گازهای صنعتی طبی و خوراکی

سخن مدیرعامل
فروش، آغاز یک تعهد است

از بدو تأسیس شرکت دانش بنیان اروم ماشین صنعت پیمان گستر در حوزه ساخت کوره های دوار با خلق سبد راهکارها، محصولات و خدمات با کیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و پایا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان این وادیِ پراهمیت به‌تصویر بکشیم. ما در اروم ماشین صنعت پیمان گستر مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ ثمر نشستنِ هر پروژه، گام ‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان. شرکت ما همچنان که فعالیت‌های خود را به‌سوی تبدیل‌شدن به سازمانی با استاندارهای جهانی پیش می‌برد، با ارائه خدمات و محصولات نوین و خلاقانه، پیمودن این مسیر را برای مشتریان خود هموار می‌سازد. نتیجه آنکه در سال‌های آینده نیز آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت خواهیم کرد و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل‌به‌ فصل خواهیم نگاشت.

Stack
شرکت دانش بنیان اروم ماشین صنعت
نمایش ویدیو درباره اروم ماشین صنعت پیمان گستر