استخدام در بزرگترین مجتمع صنعتی اروم ماشین صنعت پیمان گستر
ارومیه، شهرک صنعتی کریم آباد
Since 2012

فروش آغاز یک تعهد است

ما شرکتی پیشرو در زمینه ساخت دستگاه مختلف جهت خردایش انواع کانی ها و کوره های دوار هستیم و راه حل های متناسب با نیازهای هر کارفرما را ارائه می دهیم. شرکت ما با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و ساخت انواع دستگاه های خردایش و کوره های دوار و با اتکا بر تجربه 15 ساله مدیران خود و شناخت نیاز صنعت کشور ایجاد شده است.

Stack
Stack
اروم ماشین صنعت پیمان گستر

مشاوره، طراحی و ساخت دستگاه های خردایش و کوره های دوار از صفر تا صد

طراحی، ساخت، نصب و اورهال انواع کوره دوار و روتاری درایر طراحی و ساخت تمامی تجهیزات لازم برای خط خردایش طراحی و ساخت ماشین آلات گازهای CO2 N2 O2 انجام خدمات ریخته گری و تامین تجهیزات صنایع گچ و آهک، سیمان، روتاری درایر و گازهای صنعتی طبی و خوراکی

+0

اجرا خط تولید

+0

پروژه های در حال انجام

+0

نیروی متخصص

+0

پروژه های به اتمام رسیده
مشاوره، طراحی و ساخت دستگاه های خردایش و کوره های دوار از صفر تا صد

شرکت ما با هدف ارائه خدمات مشاوره، طراحی و ساخت انواع دستگاه های خردایش و کوره های دوار و با اتکا بر تجربه 15 ساله مدیران خود و شناخت نیاز صنعت کشور ایجاد شده است.

Image

خدمات ما

مشاوره، طراحی و ساخت دستگاه های خردایش و کوره های دوار از صفر تا صد

طراحی، ساخت، نصب و اورهال انواع کوره دوار و روتاری درایر

طراحی و ساخت تمامی تجهیزات لازم برای خط خردایش

طراحی و ساخت ماشین آلات گازهای CO2 N2 O2

انجام خدمات ریخته گری و تامین تجهیزات صنایع گچ و آهک، سیمان، روتاری درایر و گازهای صنعتی طبی و خوراکی

سخن مدیرعامل
فروش، آغاز یک تعهد است

از بدو تأسیس شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر در حوزه ساخت کوره های دوار با خلق سبد راهکارها، محصولات و خدمات با کیفیت و جامع و نیز تیمی پویا و پایا و همدل، آینده‌ای روشن فراروی چشم مشتریان این وادیِ پراهمیت به‌تصویر بکشیم. ما در اروم ماشین صنعت پیمان گستر مشتریان را تنها نمی‌گذاریم و از آغاز تا انجام و حتی پس از به‌ ثمر نشستنِ هر پروژه، گام ‌به‌گام در کنارشان هستیم و یاریگرِ دوشادوش آنان. شرکت ما همچنان که فعالیت‌های خود را به‌سوی تبدیل‌شدن به سازمانی با استاندارهای جهانی پیش می‌برد، با ارائه خدمات و محصولات نوین و خلاقانه، پیمودن این مسیر را برای مشتریان خود هموار می‌سازد. نتیجه آنکه در سال‌های آینده نیز آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت خواهیم کرد و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل‌به‌ فصل خواهیم نگاشت.

Stack
نمایش ویدیو درباره اروم ماشین صنعت پیمان گستر