اعطای نمایندگی گروه صنعتی اروم ماشین صنعت پیمان گستر
ارومیه، شهرک صنعتی کریم آباد

طراحی و ساخت کوره های دوار شرکت گچ و آهک صدف

  • طراحی و ساخت کوره های دوار
  • تعمیر و نگهداری کوره های دوار
  • خرید و فروش تجهیزات کوره های دوار
  • تامین قطعات کوره های دوار
  • تولید قطعات جانبی کوره های دوار

طراحی و ساخت کوره های دوار شرکت گچ یکی از کارهای مهم شرکت اروم ماشین صنعت می باشد، کوره دوار یکی از انواع کوره ها می باشد که به منظور بالا بردن دما، انتقال حرارت و پختن مواد در یک فرآیند پیوسته و مداوم در صنایع مختلف از جمله صنعت سیمان، معادن، فولاد، کاغذ و… استفاده می شود. شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر یکی از برترین سازنده انواع کوره های دوار در کشور می باشد.

ساخت کوره های دوار

کوره دوار، وسیله‌ای برای بالابردن حرارت در یک فرایند مداوم است. سوخت این نوع کوره‌ها گاز، گازوئیل و مازوت است. کوره های دوار شامل لوله هایی نسبتا قطور هستند که با توجه به دارا بودن یک شیب کم نسبت به افق، با چرخش آهسته و در نتیجه ی نیروی جاذبه، مواد که اغلب به صورت پودر و دانه بندی هستند را از بخش ورودی کوره به سمت خروجی کوره هدایت می کند. بدنه (شل کوره shell) یا در واقع همان لوله کوره ی دوار بر روی غلطک های فولادی قرار میگیرند و با استفاده از یک الکتروموتور و گیربکس مناسب حرکت دورانی خود را انجام می دهد.

بخش ورودی کوره دوار نسبت به بخش خروجی مرتفع تر میباشد. منبع ایجاد حرارت یا همان مشعل کوره اغلب در قسمت انتهای کوره (پایین) که محل خروجی مواد نیز هست قرار میگرد. مواد در ابتدای کوره با دمای کم ( دمای محیط ) وارد کوره شده و با چرخش کوره و در نتیجه حرکت تدریجی و آهسته مواد به سمت انتها و پایین کوره حرارت بیشتری را دریافت میکنند. به انتهای کوره منطقه جهنمی کوره نیز گفته میشود که دارای بیشتر درجه حرارت است. در این منطقه دما به حداکثر دمای مورد نیاز جهت پخت مواد رسیده و بعد از آن مواد از کوره خارج میشوند. سفارش ساخت کوره های دوار در اروم ماشین صنعت پیمان گستر امکان پذیر می باشد.

شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر

مدیر بازرگانی: ۰۹۱۴۴۳۳۸۶۸۴

کارشناس فروش: ۰۹۱۴۴۸۴۷۷۵۰

 

 

کلیپی از نمونه کار طراحی و ساخت کوره های دوار شرکت گچ و آهک صدف