اعطای نمایندگی گروه صنعتی اروم ماشین صنعت پیمان گستر
ارومیه، شهرک صنعتی کریم آباد

مراسم کلنگ زنی فاز ۲ کارخانه شرکت اروم ماشین صنعت

مراسم کلنگ زنی فاز ۲ کارخانه شرکت اروم ماشین صنعت

مراسم کلنگ زنی فاز ۲ اروم ماشین صنعت به گزارش برنا آذربایجان‌غربی، غلامرضا بابایی، رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت آذربایجان غربی در مراسم کلنگ زنی فاز ۲ کارخانه شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر، با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها بیان کرد: در چشم‌انداز سند توسعه استان در افق ۱۴۰۰ استان برتر لحاظ شده که بتواند براساس مطالعات آمایش استان بتواند نقش خود را به خوبی ایفا کند.

وی ادامه داد: مطالعات لایه‌های توسعه‌ای استان به سرانجام رسیده و انتظار می‌رود بتوانیم در چشم انداز ۱۴۰۴ سهم خود را در سطح کلان کشور از شاخص‌های میانگین کشوری فراتر ببریم.

 

مراسم کلنگ زنی فاز ۲

بابایی تصریح کرد: بسترها در بحث مرزی و زیرساخت‌های ارتباطی برای زمینه‌های صنعتی فراهم بوده و برای پیشرفت کشور در تولید هیچ راهی جز احیای واحدهای تولیدی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه استان بیشتر در حوزه کشاورزی فعال بوده گفت: صنعتگران خوبی در استان وجود دارند که مورد غفلت واقع شده اند.

بابایی افزود: خوشبختانه هیچ کمبودی از لحاظ منابع معدنی، خاک، طلا و سایر عناصر  برای سرمایه‌گذاری و اشتغال و افزایش رفاه و درآمد در استان وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: جذب سرمایه گذار در بخش‌های مختلف یکی از اهداف سازمان در جهت ایجاد اشتغال و رونق تولید و رفاه هرچه‌بیشتر مردم در استان است.

 

مراسم کلنگ زنی فاز ۲ اروم ماشین صنعت

 

فاز ۲ کارخانه شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر کلنگ‌زنی شد

پیمان عباس زاده، مدیر کارخانه اروم ماشین صنعت گستر، در مراسم کلنگ‌زنی فاز ۲ این کارخانه با اشاره به اینکه فاز ۱ شرکت در جاده سلماس روبروی روستای قیزیل عاشیق واقع شده است، گفت: درحال حاضر در فاز ۱، حدود ۶۵ نفر نیروی کاری به‌صورت مستقیم و ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر نیز به‌صورت غیرمستقیم مشغول به فعالیت هستند.

 

 

نحوه عملکرد دستگاه بالمیل و انواع آن + مزایا و معایب

 

 

وی با بیان اینکه فعالیت فاز ۱ کارخانه اوایل سال ۱۳۹۲ آغاز شد، خاطرنشان کرد: سال ۹۷ با توجه به گسترش فعالیت‌ها و تقاضای بازار وارد فازهای عظیم در زمینه ساخت کوره‌های سیمان و گچ و آهک شدیم.

عباس‌زاده با اشاره به کلنگ‌زنی فاز ۲ شرکت اروم ماشین صنعت تصریح کرد: فاز ۲ در فضایی بالغ بر ۳۰۰۰ متر مربع و با سرمایه‌گذاری ۵۰۰ میلیارد ریال کلنگ‌زنی خواهد شد که البته این رقم بیش از ۵۰ میلیارد تومان تخمین زده شده است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه‌گذاری تماما با سرمایه شخصی بوده است، تصریح کرد: برای افتتاح هرچه سریعتر فاز ۲ فعالیت شبانه‌روزی داریم و امید است تا پایان شهریور و حداکثر اواسط مهر ماه به بهره‌برداری رسیده و فعالیت آغاز شود.

مدیر کارخانه اروم ماشین صنعت گستر با بیان اینکه فاز بعدی نیز در ارومیه به‌عنوان واحد تولیدی خواهد بود، یادآور شد: فاز ۲ با اشتغال‌زایی بیش از ۱۰۰۰ نفر به‌طور مستقیم به بهره‌برداری رسیده و در زمینه مشاوره، طراحی و ساخت ماشین‌آلات صنایع قند و شکر، گچ و آهک، سیمان، خوراک دام، گازهای صنعتی، طبی و خوراکی CO2، N2 و O2 فعالیت خواهد کرد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .