اعطای نمایندگی گروه صنعتی اروم ماشین صنعت پیمان گستر
ارومیه، شهرک صنعتی کریم آباد

طراحی، ساخت و تولید کوره دوار + مشخصات و خصوصیات آن

طراحی، ساخت و تولید کوره دوار + مشخصات و خصوصیات آن

طراحی، ساخت و تولید کوره دوار، همانطور که قلب هرگز نباید از تپیدن باز بماند، کوره دوار نیز هرگز نباید از چرخیدن باز بماند. به همین دلیل است که کوره‌های ما دو پایه یا یک کوره سه پایه کلاسیک – طوری مهندسی شده‌اند که حتی در چالش‌برانگیزترین شرایط فرآیند، به چرخش ادامه دهند. بنابراین، می توانید با ضمانت کارکرد مطمئن و بدون دردسر، 24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته، آرامش داشته باشید.

شرکت اروم ماشین صنعت پیمان گستر کوره های دو پایه و سه پایه را ارائه می دهد. هر دو در قطرهای 3.6 متر تا 6 متر و برای طیف مشابهی از ظرفیت ها موجود هستند (کوره های سه پایه ظرفیت بالایی کمی دارند). انتخاب به چیدمان کارخانه و شرایط فرآیند خاص شما بستگی دارد، به عنوان مثال، استفاده از سوخت های جایگزین، کیفیت مواد خام یا فضای موجود.

 

طراحی، ساخت و تولید کوره دوار
طراحی، ساخت و تولید کوره دوار

 

اطلاعاتی در مورد کوره دوار و نحوه عملکرد آن

 

کارشناسان ما با تجربه و دانش ما در مورد چیدمان کارخانه و فرآیندهای حرارتی، واجد شرایط هستند تا بهترین طراحی کوره را برای نیازهای شما به شما توصیه کنند.

 

کارکرد آسان، نگهداری آسان

بنابراین، واکنش هایی که در داخل یک کوره انجام می شود بسیار شدید است. برای درک آنها حداقل به مدرک پیشرفته شیمی نیاز دارید. اما این در مورد بهره برداری یا نگهداری از کوره های ما صادق نیست. در واقع، ما هر دو را تا حد امکان ساده و ایمن می کنیم – حتی با مواد خام و سوخت های پیچیده.

 

 

 

نحوه طراحی و ساخت کوره دوار آهک Lime Rotary Kiln

 

به عنوان مثال، همه اجزای حیاتی به راحتی برای بازرسی و نگهداری قابل دسترسی هستند. نقاط روغن کاری نیز به راحتی قابل دسترسی هستند. در طول کار معمولی، کوره با کمترین توجه کار می کند و اپراتورهای شما را آزاد می گذارد تا روی کارهای پیچیده تر تمرکز کنند. هر گونه تنظیمی که مورد نیاز است، به عنوان مثال، سرعت، می تواند به راحتی از اتاق کنترل مرکزی انجام شود. و به دلیل طراحی قوی و ایمن آن، هنگام راه اندازی مجدد کوره پس از توقف، می توان آن را تقریباً از هر موقعیتی بدون اقدامات خاص انجام داد.

 

5 مسئله مهم و ویژه برای تعمیر و نگهداری کوره های دوار

 

محدوده عملکرد و داده ها

طراحی، ساخت و تولید کوره دوار
طراحی، ساخت و تولید کوره دوار

 

 

صفر تا صد توضیحات و مشخصات کوره های دوار Rotary kiln

 

کوره دوار چگونه کار می کند

شیمی پیچیده است، اما یک فرآیند ساده به نظر می آید. مواد خام وارد یک انتها می شوند، در طول مسیر تا دمای 1500 درجه سانتیگراد گرم می شوند و به صورت کلینکر خارج می شوند. کار انجام شد.

 

طراحی، ساخت و تولید کوره دوار
طراحی، ساخت و تولید کوره دوار

 

 

منبع: KHD

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .